Akıllı Yemek Masası

 1.900,00

 • Ranza Marketi firması sizlere pratik ürünler kategorisi adı altında hizmetine devam etmektedir. İlgili kategoride yer alan iki ürüne dikkat etiğimizde karşımıza yemek masasıyla birlikte ütü masası yer almaktadır. Bu pratik ürünler sayesinde evinizde hem yer işgal etmemiş olacak, hem de kolayca değişebilen sistemler sayesinde anlık olarak yemek masasına ve ütü masasına dönüşüm sağlayarak gündelik ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceksiniz. Bunu pratik ütü masası ve pratik yemek masası ürünlerimizle yapabilirsiniz.
 • Firmamız değişik ürünler üzerinden siz değerli müşterilerine hizmet anlayışını sürdürmektedir. Sizlere daha iyi şartlar altında hizmet etmek adına sürekli olarak alt yapısını zenginleştiren ve sağlamış olduğu avantajlı ürünler aracılığı ile sizlere çok yönlü hizmet eden firmamız, tamamen sizlere daha uygun ve daha kaliteli ürünlerin hepsini bir arada bulundurarak kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit seçeneği sunarken, peşin alımlarda uygun indirimler yaparak sizlere hizmetini sürdürmeye devam ediyor.
 • Firmamız her zaman en iyi şartlar altında sizlere sağladığı destekler ile alacağınız ürünleri ücretsiz olarak kargo servisine vererek en kısa sürede elinize ulaşmasını sağlıyor. Her ürünün istenilen yere kolay bir şekilde dekore edilmesini sağlayan ve evinizin enerjisini değiştirerek daha güzel ve loş olmasını sağlayacak ürünleri bünyesinde barındırarak işlem gören firmamız sizlere kaliteyi evinize getiriyor.
  Ranza Marketi  firmasının, siz değerli müşterilerini memnun edebilmek için günün 7/24’ü aktif olarak hizmet vermektedir. Online sistemli alışveriş sitemize giriş yapabilir, almak istediğiniz ürünleri daha rahat bulabilmeniz açısından kategori alt tabanlı hazırlamış olduğumuz sitemiz üzerinden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.
  Müşteri odaklı yapılan çalışmalar, hizmet kalitesini her zaman üst seviyede tutabilmek için yapılan çalışmalar ve ekip ruhunu katarak aktif olarak hizmet veren firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarına tam gaz devam etmektedir.
 • Akıllı yemek masası modelimiz siz müşterilerimiz için tasarlanmıştır dar alanlarınıza masa sıgdıramıyorsanız mutfagınıza masa koymak istiyorsanız ama yeriniz yoksa tam size göre akıllı masa son teknolojidir. ürün mekanik sistemi 10 yıl garantilidir. tüm otel,apart,yurt okulları,hastaneler, için uygundur.
 • Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir.
 • Ürünlerimizde Starvood Entegre Kullanılmaktadır.
 • Ürün Masaları 1. Kalite 18 mm  Suntalam Kullanılmıştır.
 • Yüksek Kalite Ray Sistemi Üsten Kayan Mekanizma
 • Açılır Masa Özelliği.
Miktar
 Ürün Ölçülerimiz
Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Çap
Dolap Masa
87 cm
35 cm
207 cm
cm
Masa Açık+ Tam Açık
87 cm 
35 cm- 115 cm-195 cm
85 cm
cm

Bu Ürün (540) Kişi Tarafından Görülmüştür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

“Akıllı Yemek Masası” için yorum yapan ilk kişi siz olun