Kadir Country Yatak Odası Takımı

 3.750,00

 • Yeni evlenecekler veya yatak odası takımlarını yenileyecek aileler, zaruri ihtiyaçlarınızdan olan yatak odası mobilyalarınız hakkında bilmeniz gereken unsurları paylaşacağız.
 • Yatak odaları modelleri, gelişen Türkiye ekonomisine paralel olarak çok çeşitlilik arz etmektedir. Kişilerin arz ve talep dengesine göre değişen mobilya ihtiyaçlarını karşılamak için her geçen gün de mobilya firmalarının sayısı artmaktadır. Artık insanlar yatak odası mobilyalarını seçerlerken, kalite, şıklık ve son trend mobilya çizgilerini araştırmaktadırlar. En güzel yatak odası modellerini acaba hangi firmadan satın alırız? Hangi firmanın yatak odası takımları kaliteli ve gerçek değerinde? Firma malının arkasında durabiliyor mu? gibi birçok soru müşterilerin aklından geçmektedir. Ranza Marketi kendi üretimi dahili yatak odası modelleri üretmekte olup, bayilik sistemiyle de perakende satış yapmaktadır. 2011 ‘den bu yana yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı olmuştur. Son trend yatak odası takımları ile her zaman ürün çeşitliliğini yenilemektedir.
 • Yatak odası takımları hakkında bilmemiz gerekenlere gelince; genelde modern yatak odaları, klasik yatak odaları ile avangart yatak odası modelleri tercih edilmektedir. 2014 de country tarz yatak odaları gündeme gelmiş olup çoğu genç kesimin tercihlerindendir. Modern yatak odaları daha düz hatlarıyla sadeliğin timsalidir, dolap seçimleri genelde raydolap şeklinde gerçekleşir. Klasik tarz yatak odası modellerinde oymalar ve işlemelerle işçilik daha fazladır buna binayen fiyatlar da daha yüksektir. 2013 ve 2014 yıllarında ise avangart model yatak odaları ile country yatak odası takımlarına rağbet artmaktadır. Bu çeşitlilik te firmaların arge çalışmalarına hız vermelerine sebep olmaktadır. Tabi ki yatak odası satın alırken bilmemiz gereken önemli unsurlardan bahsetmemiz gerekirse; kullanılan malzeme hazır sunta lam mı yoksa mdf cilalı ürün mü? Hazır sunta lam ve mdf lam ürünler kolay temizlenebilir ve çizilmelere karşı mukavemeti daha sağlam olması ile fiyatlarının da cilalı ürünlere nazaran uygun olmalarını göz önünde bulundurursak alıcıların tercih sebeplerindendir. Cilalı ürünlere gelirsek, bu tarz ürünlerin işçilik ve malzeme kalitesi daha yüksek olduğundan fiyatlar yükselmekte ve görsellik ve canlılık daha ön planda olmaktadır. Yatak odası takımları; dolap, aynalı şifonyer veya tuvalet masası, 2 adet komodin ve karyola yataktan oluşur. Yeni yapı evlerin odaları metrekare olarak küçük yapılmaktadır, bu yüzden yatak odası dolaplarının raylı seçimi ve iç dizaynının kullanışlı olması tercih sebebi olmalıdır. Ranza Marketi olarak biz siz müşterilerimiz için elimizden geleni yapmak için her zaman yanınızdayız.
 • Yatak Odası Modellimiz, Dolap,Şifonyer,Komidin,Başlık, Parçalarından Oluşmaktadır.
 • Ürün Dolap Kapaklarımız 1. Sınıf Mdf ve Membran Dır.
 • Dolap Üzerindeİşlemeler Cnc işlemelerdir. dolap görünümüne güzellik katmaktadır.
 • Şifonyer çekmeceleri Yanında Dolap İle İçini Rahatlıkla Kullanabileceginiz bir tarz şekilde imalat edilmiştir.
 • Ürünlerimiz 1. Sınıf Kastamonu Entegre Ürünleridir.
 • Ürünlerimizde 0,80 Pvc Kullanılmaktadır.
 • Bu Ürün istediğiniz Renkle yapılabilmektedir. (Özel)
 • Ürün isteğe özel olarak ölçülendirilebilir. (Özel)
 • Üründe Kullanılan Malzeme 1. Sınıf Suntalam dir. Kapaklarda Mdf Kullanılmaktadır.
 • Ürün’de Kullanılan yatak 150×200 cm’dir
 • Yatak Ve Baza Opsiyoneldir. (Dahil Degildir)
 • Ürün İçerisinde Kullanılan Başlık İstenildiginde Beyaz Deri Olabilir.

Daha Detaylı bilgi için aşağıda bulunan açıklama bölümünü lütfen okuyunuz

100 adet stokta

Miktar
 ÜRÜN ÖLÇÜLERİMİZ
Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Çap
Gardırop
225 cm
56 cm
220 cm
cm
Başlık
155 cm
10 cm
120 cm
cm
Şifonyer
123 cm
45 cm
159 cm
cm
Komodin
58 cm
43 cm
38 cm
cm
 

Bu Ürün (803) Kişi Tarafından Görülmüştür.

Ağırlık 150 kg
Boyutlar 100 × 200 × 100 cm
Renk

Kırmızı, Mavi, Pembe, Turkuaz

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

“Kadir Country Yatak Odası Takımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun