Mutfak Masası Modelleri Ve Fiyatları

Modern Tasarımlar ile Mutfağınıza Şıklık Katın!

Mutfak masası takımları, yemek masalarında olduğu gibi markaların koleksiyonunda çok fazla yer verdiği mobilyalardır. Mutfak Masa Modelleri Son dönemlerde mutfak masası takımları yalnızca mutfak masası işlevi değil birçok fonksiyonel özelliği ile ev yaşantısını kolaylaştırıyor. Masa Modelleri Birçok farklı tasarımın yer aldığı mutfak masası takımları mutfağınızda yeni bir alan yaratmanıza yardımcı oluyor.

Mutfak Masası Takımları

Mutfak masası takımları sandalye ve masadan oluşan modellerin yanı sıra puf ve sandalyelerin birlikte kullanıldığı, köşe takımı ve masadan oluşan farklı tasarımda modellere de sahiptir. Mutfağınızın boyutu ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Geniş mutfaklarda sandalye ve puftan oluşan geniş masaya sahip modeller oldukça kullanışlı olmaktadır. Dar mutfaklarda dört kişilik masalar ve köşe takımları alanın verimli kullanılmasını sağlamaktadır. İhtiyacınıza göre 4 veya 6 kişilik masalar tercih edebilirsiniz. Yemek masalarında olduğu gibi açılıp kapanabilen masaları da tercih edebilirsiniz. Açılır masalar ile dört kişilik bir masanın 8 kişilik bir masa olmasını sağlıyor. Açılır masaları ihtiyacınız olduğunda genişleterek kullanabilir ihtiyacınız olmadığı zamanlarda kapatarak alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. Katlanabilir sandalyeler ve masalar yer kaplamayan özellikleri ile ön plana çıkıyor. İhtiyaç duymadığınız zamanlarda katlayıp kolayca saklayabilirsiniz.

Kare ve dikdörtgen masaların yanı sıra yuvarlak masa modellerini de tercih edebilirsiniz. Teras ve kış bahçesi için kullanabileceğiniz gibi geniş mutfaklarda da kullanabilirsiniz. Büyük boyutlarda masaya ihtiyacınız yoksa küçük boyutlu yuvarlak masalara mutfağınızda yer verebilirsiniz. Mutfak masası takımlarında ahşap masalar ön plan çıksa da dayanıklı cam masalarda son dönemlerde yaygın kullanım alanına sahiptir. Floral desenli ve geometrik baskıların yer aldığı cam masalar ile mutfağınıza sıcaklık katabilirsiniz. Sandalyeler de ise deri, kumaş ve plastik modeller ön plan çıkıyor. Kumaş döşemelerde her biri farklı renge sahip sandalyeler kullanarak renkli bir tasarım yaratabilirsiniz. İki veya üç rengin tek sandalyede kullanıldığı modellerle de karşılaşabilirsiniz. Renkli sandalyeler, canlı ve renkli tasarımları sevenler için muhteşem bir fırsat yaratıyor.  Bahçe ve teras gibi açık alanlarda kullanılacak masa takımlarında plastik ve metal ürünlerini tercih edebilirsiniz. Paslanmaz metallerden üretilen sandalyeler özellikle bahçeler için harika bir seçenek oluşturuyor. Yine masa ayaklarının metal olduğu ürünler, açık alanlarda yaygın kullanım alanına sahip.

Mutfak masası takımı seçerken, mutfak dolaplarınız ve duvar renkleriniz ile uyumlu olmasına dikkat edin. Renkli mutfak dolaplarına sahipseniz nötr renklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda mutfak dolaplarınızın rengi ila aynı renklerde takımları da tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde renkli ve canlı tasarımların ön plana çıkması ile mutfak masası takımlarında mor, mavi, pembe ve kırmızı gibi renkli modeller çok fazla tercih ediliyor. Mutfağınızın alanına göre köşe koltuk takımı ve masalardan oluşan modelleri de tercih edebilirsiniz. Mutfak masanızda sandalyeler ile birlikte puf kullanmanızda mümkün oluyor. Masa ve sandalyelerinizde metal detaylar varsa paslanmaz olmasına dikkat edin.

Mutfak Masası Takımı Fiyatları

Mutfak masası takımı fiyatları sandalye sayısı, masa büyüklüğü, üretimde kullanılan ham maddeler ve markalara göre değişiklik gösteriyor. Mutfak masası takımı alırken fiyat ve kaliteli ilişkisini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Sandalyelerin dayanıklı olmasına ve masa ayaklarının sağlam olmasına dikkat edin. Sandalyelerin döşemesi ve imalatta kullanılan malzemelerin ne kadar dayanıklı olduğu oldukça önemlidir. Sık sık mobilya değişikliği yapmıyorsanız uzun süre kullanabileceğiniz dayanaklı ürünleri tercih etmelisiniz. Seçiminizi yapmadan önce kullanılan malzemelerin sağlıklı ve kaliteli olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Mutfak masası takımlarında yer alan sandalyeler bel sağlığınıza zarar vermeyen konforlu yapıda olmalıdır. Geniş ürün çeşitliliği sayesinde bütçenize en uygun ve kaliteli mutfak masası takımını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir