Sıkça Sorulan Sorular

Havale/Eft İle Ödeme Yapabilir Miyim?

Havale/Eft ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin ödeme tipini seçerken kredi kartı yerine havale ile ödeme seçeneğimizi seçerek sipariş oluşturabilirsiniz.
Banka hesap bilgilerimiz buradan ulaşabilirsiniz.

 

Ödemeyi Farklı Kartlarla Ya da Bir Kısmı Nakit Bir Kısmı Kartla Olacak Şekilde Yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz bu konuda destek almak için satış danışmanlarımızı (0506) 156 95 88 ‘den (09:00-20:00) arayarak destek alabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Seçeneği Var Mı?

Maalesef kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Ranza Marketi Mobilya da Hangi Ödeme Yöntemleri ile Alışveriş Yapabilirim?

Mağazalarımız da kredi kartı, havale ve anlaşmalı finans kuruluşları ile sağlanacak tüketici kredi sistemi ile alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
İnternet sitemiz üzerinde ise kredi kartı ve havale ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Çek, senet, elden taksit gibi bir çalışma şeklimiz bulunmamaktadır.

HESAP NUMARALARI

Hesap Numaralarınız Nedir?

Havale/Eft ile ödeme yapmak isterseniz, banka hesap bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Havale/Eft İle Ödemem Onaylanmadı, Ne Yapmalıyım?

Ödemeniz ile ilgili olarak dekont bilginizi bizimle paylaşabilirsiniz. Havaleyi kendi isminiz üzerinden gerçekleştirir veya not olarak sipariş numaranızı belirtirseniz siparişiniz tarafımızca onaylanır ve hazırlık süreci başlar.
Fakat siparişinizle eşleştirebileceğimiz bir bilgi havale ödemenizde yok ise info@ranzamarketi.com.tr mail adresimize dekont gönderebilir ya da satış danışmanlarımızı arayarak ödemenizin hangi hesaptan ve kişi tarafından yatırıldığını iletmeniz halinde siparişiniz onaylanır.

Havale/Eft Ile Ödeme Yaptıktan Sonra Dekont Göndermeli Miyim?

Havale ile ödeme işlemi gerçekleştirdikten sonra sitemizdeki üyelik sayfasının “Hesabım” bölümünde yer alan “Havale Bildirim Formu” sekmesini tıklayarak siparişini vermiş olduğunuz sipariş numarasını ve ödeme yapılan banka bilgisini seçerek bildirim formu oluşturarak ödemenizin onaylanarak siparişinizin işleme alınmasını sağlayabilirsiniz.

KREDİ KARTI TAKSİT İMKANLARI

Hangi Kartlara Taksit Yapıyorsunuz?

Anlaşmalı olduğumuz ödeme sistemi altyapı sağlayıcısı İpara üzerinden, internet sitemizde tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar alışveriş imkânı sağlamaktayız.
Mağazalarımızdaki taksitlendirme seçenekleri ve çalıştığımız bankalar hakkında bilgi almak için satış danışmanlarımızı (0506) 156 95 88 ‘den (09:00-20:00) arayarak destek alabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödemede Vade Farkı Var Mıdır?


Ürünlerdeki vade farkı oranlarını ürün inceleme sayfasında yer alan “Taksit Seçeneklerinden” kontrol edebilirsiniz. Mağazalarımızdaki taksitlendirme seçenekleri ve vade farkı detayları hakkında bilgi almak için satış danışmanlarımızı (0506) 156 95 88 ‘den (09:00-20:00) arayarak destek alabilirsiniz.